Współpraca międzynarodowa

Od czerwca 2011 roku Kancelaria jest członkiem międzynarodowej organizacji prawniczej Galexy International. Galexy International jest globalnym zrzeszeniem kancelarii prawnych z ponad dwudziestu krajów ( m.in. z Austrii, Belgii, Francji, Niemiec, Grecji, Izraela, Włoch, Luksemburga, Holandii, Polski, Hiszpanii, Szwajcarii, Turcji, Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych).

Ideą organizacji jest wzajemna współpraca, mająca na celu udzielanie klientom, działającym w wymiarze międzynarodowym, rzetelnej, szybkiej i fachowej pomocy prawnej, w zakresie jurysdykcji państw europejskich, jak też Ameryki czy Azji. Organizacja skupia firmy prawnicze, operujące w szerokim spektrum zagadnień prawnych, dostrzegając potrzeby dzisiejszego międzynarodowego biznesu.

Członkostwo w organizacji Galexy International pozwala Kancelarii na szybką pomoc prawną klientom, potrzebującym rozwiązania problemu, wykraczającego poza krajowy porządek prawny. Pomoc ta obejmuje wiele dziedzin prawa, skupiając się jednakże na zagadnieniach prawa gospodarczego i handlowego.

galaxyWięcej na temat Galexy International można dowiedzieć się ze strony www.galexy.eu

Członek Galexy International